zupleGry memo są wspaniałą formą zabawy i nauki języka angielskiego. Memo to gra, która poprzez zabawę świetnie ćwiczy pamięć wzrokową, spostrzegawczość, wyrabia zdolność koncentracji. Gra dostarcza szereg impulsów, które pobudzają prawą półkulę mózgową. W ten sposób przyczyniają się do uaktywnienia pamięci asocjacyjnej, intuicji, myślenia abstrakcyjnego, które w istotny sposób przyspieszają proces uczenia się.

Gry to drogocenny skarbiec, z którego można czerpać przyjemność i wiedzę. Pozwala on cieszyć się chwilą, i – co chyba najważniejsze oraz pozwala wykorzystywać i rozwijać potencjał naszego mózgu dziecka.

Na tej stronie internetowej znajduje się dużo memo gier internetowych.

http://www.knowledgeadventure.com/games/memory/

Maty edukacyjne są również drogocennym narzędziem edukacyjnym, gdyż wpływają one na edukacje ogólnorozwojową. Maty te w ciekawy sposób łączą zabawy ruchowe oraz gry słowne.

Moim skromnym zdaniem firmą wartą polecenia jest innowacyjna firma zajmującą się produkcją edukacyjnych gier i zabaw dla dzieci do nauki języków obcych „ZZUPLE”. Firma ma bogatą ofertę gier edukacyjnych, puzzli edukacyjnych i mat edukacyjnych.

http://zzuple.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1&Itemid=2