superlearningDzień dobry

Polecam wszystkim rodzicom strony internetowe, które będą pomocne w rozwijaniu i utrwalaniu znajomości języka angielskiego u Waszych pociech.

http://supersimplelearning.com/

Super Simple Songs jest to strona poświęcona nauce języka angielskiego poprzez zabawę, piosenki i muzykę dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Piosenki przepełnione są elementami ruchowymi, powtórzeniami, rymowankami co wspomaga proces zapamiętywania nowego słownictwa. Strona ta zawiera całą gamę piosenek, które są tematyczne posegregowana. Moim zdaniem jest to łatwa w obsłudze strona ładnie oprawiona graficznie tym samym przyjazna dla dzieci. Oprócz tego można zanleżć tam arkusze zadań do każdej z piosenek oraz karty obrazkowe.

http://www.parents.com/fun/arts-crafts/kid/

Na tej stronie można znaleźć ciekawe prace plastyczne, które mogą Państwo wykonać w domu ze swoimi pociechami. Jest to strona prowadzona przez mamę dwójki dzieci, która udostępnia swoje pomysły jak również udostępnia pomysły innych na śmieszne, ciekawe i oryginalne prace plastyczne.

http://learnenglishkids.britishcouncil.org/en/kids-games

Ta strona poświęcona jest nauce języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym wczesnoszkolnym i szkolnym. Strona zawiera szeroką gamę ciekawych gier, melodyjnych piosenek, oraz kart pracy.

http://www.kidsworldfun.com/shortstories.php

Na tej stronie znajdą Państwo opowiadania, bajki z morałami, krótkie historyjki dla dzieci w wersji PDF oraz e-booki. Warto w wolnej chwili poczytać dziecku bajkę bądź odtworzyć ją do odsłuchu, aby dziecko osłuchiwało się z językiem.